Zyxel GS1350-12HP • 6402475

Zyxel GS1350-12HP, 12 Port managed CCTV PoE switch, 130W

Zyxel GS1350-12HP er en smart administrert PoE-switch med 12 porter, spesielt designet for overvåkning. Med lang rekkevidde og høy strømbudsjett er dette en pålitelig løsning.

Teknisk beskrivelse

Switch med 12 porter og PoE-budsjett på 130 W. Støtter NebulaFlex Pro for enkel overgang mellom sky- og frittstående styring. Avansert surge- og ESD-beskyttelse.

Funksjonalitet

Intuitiv webgrensesnitt med overvåkningsmodus for administrasjon av kameraer. Støtter Auto Camera Recovery og kontinuerlig PoE for stabil strømforsyning under vedlikehold.

Bruksområde

Perfekt for overvåkningssystemer i kontorer, parkeringsplasser og andre områder med behov for lang rekkevidde og pålitelig tilkobling.

Montering

Monteres enkelt i rack eller på vegg med medfølgende monteringsutstyr. Tilkobling via standard Ethernet-porter.

Vi er etter Forskrift om elektrisk utstyr § 21 pliktig til å informere våre forbrukere at installasjonsmateriell ment for å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg kan kun installeres av en registrert installasjonsvirksomhet. Unntatt er elektrisk materiell som utelukkende er ment for bruk i faste teleinstallasjoner, og elektrisk materiell som forbruker selv lovlig kan installere. Ønsker du mer informasjon, se ”Hva kan du gjøre selv?”, hvor du også finner ekstern lenke til dsb (Direktoratet for samfunnssikkerhet og beredskap) for “Hva kan privatpersoner gjøre selv på det elektriske anlegget?”

Alt som går på strøm eller batterier (EE-avfall) skal leveres til retur når det ikke kan brukes lenger. Du kan returnere dette gratis i en av våre varehus og/eller andre butikker som selger samme type varer. “Når EE-produkter blir avfall”