Namron Spotskinne system • 3215540

Namron Rock Pendel 6w Matt Hvit

    • Dokumentasjon

      • FDV
      • Teknisk Datablad
      • Energiklasse

Namron Rock Pendel 6W Matt Hvit er en stilren og moderne pendellampe, perfekt for bruk i Rock skinnesystem. Med sitt slanke design og justerbare kabel på 2 meter gir den fleksibel belysning til ethvert rom. Pendelen leveres med to utskiftbare frontdeksler, ett i matt hvit og ett i frostet utførelse, slik at du kan tilpasse lysuttrykket etter behov.

Teknisk beskrivelse

Pendelen har en effekt på 6W med en lysstyrke på 370 lumen (420 lm chip) og en fargetemperatur på 2700K, noe som gir et varmt og behagelig lys. Den har en strålingsvinkel på 35°, høy fargegjengivelse med CRI 90, og en levetid på 50 000 timer (L90). Lampen er dimbart, slik at lysstyrken kan justeres etter behov.

Funksjonalitet

Pendelen gir et stemningsfullt og fokusert lys, perfekt for bruk over spisebord, kjøkkenøy eller i stue. Den kan brukes alene for en minimalistisk look, eller kombineres med flere pendler for en helhetlig belysningsløsning.

Bruksområde

Egnet for stue, kjøkken, gang og spiseplass, der en stilren og funksjonell pendellampe er ønsket.

Montering

Monteres i Rock skinnesystem (230V) og leveres med en 2 meter lang kabel for fleksibel plassering.

Vi er etter Forskrift om elektrisk utstyr § 21 pliktig til å informere våre forbrukere at installasjonsmateriell ment for å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg kan kun installeres av en registrert installasjonsvirksomhet. Unntatt er elektrisk materiell som utelukkende er ment for bruk i faste teleinstallasjoner, og elektrisk materiell som forbruker selv lovlig kan installere. Ønsker du mer informasjon, se ”Hva kan du gjøre selv?”, hvor du også finner ekstern lenke til dsb (Direktoratet for samfunnssikkerhet og beredskap) for “Hva kan privatpersoner gjøre selv på det elektriske anlegget?”

Alt som går på strøm eller batterier (EE-avfall) skal leveres til retur når det ikke kan brukes lenger. Du kan returnere dette gratis i en av våre varehus og/eller andre butikker som selger samme type varer. “Når EE-produkter blir avfall”