Namron LED strip tilbehør • 91705

Namron Reserve Fjernkontroll til LEDstrip 3215524/3215525

Namron Reserve Fjernkontroll til LED-strips er en effektiv og brukervennlig fjernkontroll designet for å styre LED-strips i ulike miljøer. Den gjør det enkelt å justere lysstyrke og fargetemperatur, og passer både til innendørs og utendørs bruk, avhengig av LED-stripens IP-klassifisering.

Teknisk beskrivelse

Fjernkontrollen kommuniserer via infrarød teknologi og lar deg justere fargetemperaturen fra 2700K til 6000K. Den bruker et CR2025-batteri (ikke inkludert) og er kompatibel med Namron LED-strips, inkludert de som har både IP20 og IP65 klassifiseringer.

Funksjonalitet

Denne fjernkontrollen gir full kontroll over lysets fargetemperatur og intensitet. Den fungerer optimalt med Tunable White LED-strips, slik at du kan skape ønsket atmosfære ved enkelt å bytte mellom varm og kald belysning. Dette gir deg stor fleksibilitet i belysningsmuligheter.

Bruksområde

Fjernkontrollen kan brukes til å styre LED-strips i stuer, soverom, kjøkken og utendørsområder som terrasser. Den passer til både IP20 (innendørs) og IP65 (utendørs), og er derfor velegnet for mange ulike miljøer der justerbar belysning er ønskelig.

Vi er etter Forskrift om elektrisk utstyr § 21 pliktig til å informere våre forbrukere at installasjonsmateriell ment for å kunne inngå i et fast elektrisk anlegg kan kun installeres av en registrert installasjonsvirksomhet. Unntatt er elektrisk materiell som utelukkende er ment for bruk i faste teleinstallasjoner, og elektrisk materiell som forbruker selv lovlig kan installere. Ønsker du mer informasjon, se ”Hva kan du gjøre selv?”, hvor du også finner ekstern lenke til dsb (Direktoratet for samfunnssikkerhet og beredskap) for “Hva kan privatpersoner gjøre selv på det elektriske anlegget?”

Alt som går på strøm eller batterier (EE-avfall) skal leveres til retur når det ikke kan brukes lenger. Du kan returnere dette gratis i en av våre varehus og/eller andre butikker som selger samme type varer. “Når EE-produkter blir avfall”